درباره ما

شرکت آرین صنعت دیبامهر به عنوان یک شرکت مهندسی با تجربه کافی و گرد هم آوری و بهره گیری از کارشناسان و تکنسین های خبره در بخش تعمیرات و فروش قطعات الکترونیک صنعتی و اتوماسیون صنعتی توانسته روند تعمیرات کم هزینه و پر بهره بیش از 32 برند مطرح دنیا را توسط تجربه و دانش کشف و بعد از آن داخل مجموعه توسعه دهد.

به همین دلیل شرکت آرین صنعت دیبامهر پشت تمامی تعمیرات خود ایستاده و خدمات تعمیر و قطعات فروش ( بازسازی شده ) خود را بین 6 تا 24 ماه گارانتی میکند.

آرین صنعت دیبامهر توانسته است با جلب اعتماد بسیاری از کارفرمایان خود خدمات تعمیرات و فروش خود را گسترش داده و با تهیه تجهیزات مناسب و مورد نیاز اقدام به تست مطمئن این قطعات بکند که این امر موجب اعتماد بیشتر ما به تعمیرات خود شده است و با این اعتماد به نفس توانسه ایم پیچیده ترین و بروز ترین و یا حتی قدیمی ترین قطعات و برند های مختلف را در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه تعمیر و بازسازی کرده و به خطوط تولید کارفرمایان عزیزمان بازگردانیم .

که این امر هم موجب صرفه جویی بیش از 80 درصدی هزینه برای کارفرمایانمان گردیده و هم موجب اعتماد کارفرماینمان به قطعات تعمیر شده شان با گارانتی 6 تا 24 ماهه تعمیر گردیده است .

پس ما می توانیم با نگهداری به موقع و تعمیرات مناسب ( درایو IPC – HMI – PLC  – کنترلر  ) و تمامی تجهیزات صنعتی  در برند های موجود کمکتان کنیم.

با ما در ارتباط باشید

Scroll to Top