کارت کنترل حلقه بسته SimoDrive 611

مرکز تعمیرات تخصصی کارت های کنترل حلقه بسته CNC ( SimoDrive 611 )
تعمیر کارت کنترل 6SN1118

سوابق مجموعه دیبا مهر در تعمیر کارت های کنترل زیمنس ( CNC )

آرین صنعت دیبا مهر با توجه به سابقه و تجربه خود اقدام به تعمیر بیش از 2000 قطعه از تجهیزات CNC زیمو درایو های زیمنس ( Siemens SimoDrive 611 ) کرده است. پس بدین جهت مجموعه دیبا مهر بهترین منبع برای درخواست مشاوره ، خرید و درخواست تعمیر قطعات الکترونیک صنعتی خواهد بود.

تصاویر روبرو تنها بخش کوچکی از چکیده فعالیت مجموعه دیبا مهر در بخش تعمیرات کارت های کنترل زیمنس  (SimoDrive 611 Siemens ) میباشد .

سوابق ما در بخش تعمیرات اجزای دارای قابلیت کنترل تجهیزات cnc زیمنس 

تعمیر         Siemens    SimoDrive 611 u     6sn1118/6sn1121/6SN1122/6SN1115    

تعمیر                      Siemens     SimoDrive Posmo   SI

تعمیر                      Siemens     SimoDrive Posmo   CA

تعمیر                      Siemens     SimoDrive Posmo   CD

و تمام سری های موتور کنترل و کارت کنترل 611 SIMODRIVE 

روش تعمیرات مجموعه دیبا مهر در تعمیر تجهیزات زیمنس بسیار منحصر به فرد بوده و بدون آسیب به برد ، برد معیوب را شناسایی و با تعویض یک الی دو المان معیوب ، برد اورجینال قطعات صنعتی زیمنس را تعمیر میکند ، که این روش باعث حفظ برد اورجینال داخل قطعه میشود که طبیعتا طول عمر کاربردی قطعه اورجینال نسبت به تعویض این برد با برد غیر اورجینال بیشتر خواهد بود و مزیت دیگر مجموعه دیبا مهر در تعمیرات تجهیزات الکترونیک صنعتی زیمنس ، داشتن آرشیو بسیار غنی و اورجینال از تمامی المان های موجود داخل برد های قطعات الکترونیک و اتوماسیون صنعتی زیمنس میباشد ، که این مزیت به معنای کاهش زمان تعمیر و اطمینان کامل نسبت به کارکرد طولانی قطعات تعمیر شده خواهد بود ، که این موضوع باعث شده ما پشت تمامی تعمیرات خود بایستیم و قطعات تعمیر شده برند زیمنس در مجموعه دیبا مهر را گارانتی تعمیر مجدد کنیم . 

Scroll to Top